Школи потрібно виключити з переліку установ, які підлягають закриттю при запровадженні карантину, – омбудсмен

11 листопада 2021
30751
Середній бал: 5 із 5

Школи не мають закривати через карантин

Школи потрібно виключити з переліку установ, які підлягають закриттю при запровадженні карантину, – омбудсмен

Зменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

Школи треба виключити з переліку установ, які підлягають закриттю при запровадженні рівнів протиепідемічних заходів.

Таку інформацію повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова написала на своїй сторінці Facebook.

«Вакцинація освітян в Україні відбувається доволі швидкими темпами (якщо в серпні не було щеплено й третину вчителів, то станом на 8 листопада, майже 93% працівників отримали одну дозу вакцинації, а 76,2 % - дві дози). Рівень захворюваності дітей, за даними Міністерства охорони здоров’я України, не перевищує 8% із загальної кількості осіб, які інфікувалися COVID -19», – зауважила Людмила Денісова.

Крім того, вона додала, що перехід на дистанційне навчання на місцях відбувається, незважаючи на дотримання усіх регламентованих обмежень.

«Здійснений мною моніторинг засвідчує, що незважаючи на дотримання усіх регламентованих обмежень і протиепідемічних заходів у закладах освіти, у тому числі й відсоткового показника вакцинації, органи місцевої влади та органи місцевого самоврядування, а також безпосередньо заклади освіти самостійно ухвалюють рішення щодо додаткових канікул чи дистанційного навчання», – додала Людмила Денісова.

logo