Комітет ВР наголошує на відкритті початкової школи

16 листопада 2021
6950
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Робота закладів освіти має бути відновлена за умови 100% вакцинації працівників

Відкриття початкових класів під час карантинуЗменшувати надбавку через відмову від вакцинації - неправомірно

Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак закликав місцеві органи влади дозволити працювати всім закладам освіти, і в першу чергу дитячим садкам та початковим школам.

Як він відзначив, робота закладів освіти у звичайному режимі має бути відновлена за умови 100% вакцинації працівників.

Також він зауважив, що дистанційна форма навчання є неефективною для учнів 1-4 класів.

«Більше того, вона шкодить економіці країни, бо щонайменше один з батьків повинен залишатись вдома для догляду за дітьми замість того, щоб працювати для забезпечення гідного життя своєї родини», — наголосив Сергій Бабак.

Окрім того, голова профільного комітету акцентував, що наразі постанова Кабінету Міністрів дозволяє працювати закладам освіти навіть в «червоних» зонах.

«Але останнім часом місцеві комісії ТЕБ та НС (мають таке право) приймають рішення про переведення на дистанційну форму навчання заклади освіти незалежно від рівня вакцинації», — зазначає голова парламентського комітету.

У результаті навіть за 100% вакцинації діти не будуть ходити до школи.

«Вважаю це неприпустимим і закликаю місцеві органи влади дозволити працювати всім закладам освіти, в першу чергу закладам дошкільної освіти і початкові школи, за умови 100% вакцинації — працювати в звичайному (очному) режимі, як це й передбачено Постановою КМУ! Не відбирайте в дітей майбутнє, в батьків — нерви і зусилля, а в країни — економіку», — підсумував голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

logo