Підписано меморандум про продовження співпраці з The LEGO Foundation

1 грудня 2021
6065
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство освіти та науки та The LEGO Foundation продовжать співпрацю, що триває з 2010 року

Навчання через гру в закладах освітиСамооцінювання освітнього й управлінського процесів: взяти до уваги

Міністерство освіти та науки та The LEGO Foundation продовжать співпрацю, що триває з 2010 року.

30 листопада було підписано відповідний меморандум між сторонами.

Таким чином, у процесі продовження співпраці буде здійснено чотири проєкти:

  • «Сприяння освіті» в дошкіллі;
  • проєкт підтримки Нової української школи;
  • проєкт впровадження модулів і спецкурсів із діяльнісних методів навчання в освітні програми закладів вищої освіти та закладів післядипломної педагогічної освіти;
  • проєкт із підтримки наукових і моніторингових досліджень в Україні.

Як повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, співробітництво з організацією The LEGO Foundation є цікавим з точки зору структури, системи роботи, залученості до процесу змін і підтримки діяльності фонду Міністерством, що надає можливість здійснювати не точкові короткотривалі ініціативи, а системні глибокі зміни.

«Наскрізним підходом у взаємодії педагога з дітьми є гра. Тому важливо продовжувати тренінгову та методичну підтримку педагогів початкової школи. Дякую колегам за підтримку та можливості, які ми спільно створюємо для дітей і вчителів», — наголосив очільник освітнього відомства.

Передбачається, що The LEGO Foundation до кінця 2023 року продовжить реалізацію моніторингового дослідження «Ефективність впровадження «Навчання через гру» в освітньому процесі Нової української школи» у співпраці з Австралійською радою освітніх досліджень і Українською асоціацією дослідників освіти. Під час дослідження здійснюватиметься моніторинг рівня сформованості читацької та соціально-емоційної компетентностей.

Зокрема, The LEGO Foundation продовжить розробку та впровадження модулів і спецкурсів з ігрового та діяльнісного підходів у програми підготовки педагогів в університетах, а також у закладах післядипломної педагогічної освіти. До співпраці залучено 14 закладів післядипломної педагогічної освіти та 23 заклади фахової передвищої та вищої освіти.

logo