Затверджено законопроєкт щодо накопичень з використання надр

2 грудня 2021
2952
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Президент України ініціює законопроект про економічний паспорт українця

Законопроєкт про економічний паспорт українцяНовий професійний стандарт: ВИМОГИ

Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроєкт про економічний паспорт українця, відповідно до якого плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей українських громадян і вони зможуть витратити їх для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

Таку інформацію він заначив під час свого Послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Окрім того, глава держави висловив подяку народним депутатам за те, що вони 30 жовтня проголосували за дуже важливий податковий закон, який збільшує плату за використання природних ресурсів України, які належать кожному громадянину.

«Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я внесу законопроєкт про економічний паспорт українця. Відповідно до нього, ці кошти — плата за використання наших українських надр — накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України», — зауважив Володимир Зеленський.

Як він відзначив, після досягнення повноліття діти зможуть використати ці накопичення для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

«Завдяки цим двом законам нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей. Я їх вітаю. І це також буде вперше за роки незалежності нашої держави», — акцентував глава країни.

Зокрема, Президент України повідомив, що незабаром буде запущено програму «Українська мрія», згідно з якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

logo