У Міносвіти просять школи надавати достовірну інформацію щодо потреб у підручниках

20 грудня 2021
1671
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Школи надають недостовірну потребу в підручниках, зокрема, неправомірно її збільшують

Забезпечення шкільними підручниками

Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОНМіністерство освіти та науки України привертає увагу керівників органів управління освітою на необхідності надання достовірних даних про потребу закладу освіти в підручниках і посібниках.

Таку інформацію зазначили в офіційному листі Міносвіти щодо організації вибору школами підручників для учнів 9 класу.

У відомстві зазначають про результати аудиту Рахункової палати, яким було встановлено, що заклади освіти надають недостовірну потребу в підручниках і посібниках, зокрема, неправомірно її збільшують.

У листі також наголошують на тому, щоб керівники закладів освіти надавали достовірну інформацію та щоб кількість підручників для здобувачів освіти співпадала з кількістю учнів у відповідних класах.

Зокрема, у Міносвіти зауважили, що забезпечення підручниками, виданими за кошти державного бюджету, викладання курсів за вибором, факультативів не здійснюється.

З огляду на це Міністерство освіти та науки звертається до керівників обласних департаментів освіти з проханням посилити контроль за визначенням потреби у підручниках.

Варто зазначити, що з 10 до 17 січня 2022 року всі українські заклади освіти мають здійснити вибір для 9 класу підручників та передати результати свого вибору до органів управління освітою.

Узагальнені результати вибору мають бути передані до Інституту модернізації змісту освіти для повторного видання підручників.

logo