Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Організація харчування учнів у навчальному закладі

  • 24 червня 2015
  • 82

Робота керівника навчального закладу — багатогранна, адже вона пов’язана не лише з питаннями організації освітнього процесу, а й з багатьма іншими. Для актуалізації знань з організації харчування учнів у навчальному закладі пропонуємо тематичний номер журналу «Практика управління закладом освіти», присвячений саме цій темі

Питання організації харчування учнів багатоаспектне. Попри те що на сторінках журналу вже було чимало відповідних публікацій, нові теми виникають знову і знову. Розглянемо їх у цьому тематичному номері журналу.

У серпні-вересні цього року набудуть чинності нові редакції документів щодо безпечності та якості продуктів харчування. Тож щоб актуалізувати знання вимог нормативних документів, ознайомтеся з публікацією у рубриці «Моніторинг законодавства». А для самоперевірки ваших знань скористайтеся тестовими завданнями.

Цей випуск журналу буде незамінним помічником керівника навчального закладу, оскільки він містить найнеобхіднішу інформацію, зокрема щодо використання освітньої субвенції на харчування учнів, контролю за організацією їхнього харчування, закупівлі якісних продуктів харчування.

Корисним він також буде для працівників, які відповідають за організацію харчування дітей, та причетні до цієї діяльності. Адже на його сторінках — рекомендації щодо організації раціонального харчування учнів, оформлення меню-вимоги на видачу продуктів харчування, визначення хімічного складу та енергетичної цінності харчового продукту та ін.

Уперше на сторінках журналу публікація практичного психолога щодо діагностування порушень харчової поведінки дітей та їх виправлення. Це актуально, адже до керівників частенько звертаються батьки, незадоволені харчування своїх дітей. З’ясувати, причиною цих звернень є смак страв чи наявність в учня певного порушення харчової поведінки, допоможуть надані в публікації рекомендації. Тож завітайте до нової рубрики «Забезпечуємо психологічний комфорт».

Попереду багато цікавого, зокрема, у липневому номері журналу розглядатимемо питання охорони праці працівників навчального закладу. Тож залишайтеся з нами!

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 06/2015.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк