У КМДА пояснили як зміниться навчальний процес у закладах освіти

28 січня 2022
5683
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Рішення про режим роботи приймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності

У КМДА пояснили як зміниться навчальний процес у закладах освіти

Як побудувати індивідуальну траєкторію професійного розвитку: кроки

Столичні школи та садочки не будуть закривати на карантин. Рішення про роботу закладів освітиприймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності в тій чи іншій школі або садку.

Таку інформацію зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський.

«За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та коронавірус трохи більше одного відсотка. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно ухвалювати  рішення щодо переведення на форму дистанційного навчання класів або всього закладу освіти в залежності від ситуації», — наголосив представник КМДА. 

Окрім того, він зауважив, що таке рішення дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах освіти, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей і педагогів хворіє мало.

«Окремо звертаюся до батьків. Дистанційне навчання — це про зниження захворюваності без відриву від навчального процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю родину. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя», — акцентував заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

logo