Розширили спектр послуг, які надають заклади загальної середньої освіти

1 лютого 2022
12308
Середній бал: 5 із 5

Сьогодні, Верховна Рада прийняла за основу Закон України щодо внесення змін до ЗУ «Про повну загальну середню освіту». Зміни регламентують розширення спектру послуг, які надають заклади загальної середньої освіти, зокрема, оздоровчі.

Normatyvka

За якою нормативкою працювати завучу у другому півріччі

Таку інформацію опублікували на сайті МОН. Зміни регламентують розширення спектру послуг, які надають заклади загальної середньої освіти, зокрема, оздоровчі. Так, прийняття Закону розширить можливості діючих санаторних шкіл для майбутньої трансформації.

«Розширення спектру послуг – ще один крок до створення інклюзивного та безбар’єрного освітнього середовища, який дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами отримувати оздоровчі та профілактичні послуги одночасно з освітніми», – додав Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Документ передбачає включення «оздоровчо-профілактичних підрозділів» до структурних підрозділів у складі ЗЗСО та затвердження Кабінетом Міністрів порядку надання послуг такими підрозділами. Крім того, передбачено відтермінування зміни типу закладів для санаторних шкіл до 1 липня 2024 року.

logo