18 лютого пройде Всеукраїнський урок з медіаграмотності

17 лютого 2022
2213
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Урок покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення

18 лютого пройде Всеукраїнський урок з медіаграмотності

Як побудувати індивідуальну траєкторію професійного розвитку: кроки

18 лютого в усіх українських закладах освіти має відбутися Всеукраїнський урок з медіаграмотності.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки України. 

Відповідний захід відбуватиметься у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського з консолідації українського суспільства.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності має на меті привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорять способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянуть процеси створення новин.

Окрім того, у відомстві освіти та науки зауважили, що медіаграмотність — це превентивна зброя проти дезінформації та життєво необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку.

Заклади освіти можуть скористатися навчальними матеріалами з медіаграмотності на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр». 

Зокрема, з нагоди проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності 17 лютого відбулася прес-конференція, під час якої анонсовано Всеукраїнський урок з медіаграмотності та обговорено сучасний стан медіаграмотності серед школярів.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності проводиться державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти та науки.

logo