Перелік матеріалів для роботи з дошкільниками

29 червня 2022
37115
Середній бал: 5 із 5

У МОН додали нові матеріали, які стануть у пригоді вихователям та батькам при роботі з дошкільнятами

Перелік матеріалів для роботи з дошкільниками

Ігри-знайомства для дітей

МОН додало нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які можна використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.

Матеріали містять цікаві відео для розвитку сенсорних здібностей, вивчення природних явищ і проведення дослідів, авторські казки, пластилінові мультфільми, поробки з паперу та природних матеріалів, музичні й фізкультурні заняття, поради психологів.

Також у матеріалах є онлайн-заняття з музики, математики, розвитку мовлення, психологічні поради, важливі нормативно-правові акти та багато корисної інформації щодо поведінки в умовах воєнного стану.

Вони стануть у пригоді вихователям та батькам при спілкуванні з дошкільнятами, які опинилися в складних обставинах внаслідок війни.

Перелік матеріалів для педагогів. Там інформація про програмне забезпечення, відео та друковані матеріали з досвіду роботи педагогів, завдання освітнього напряму, поради щодо роботи з дітьми та батьками.

Також МОН підготувало матеріали для батьків. Там є корисні поради, які допоможуть зорієнтуватися при спілкуванні з малюками, зняти напругу та стрес, відволікти дітей від складних ситуацій цікавими дослідами та експериментами, казками, поробками, а також іграми, які сприятимуть соціалізації та адаптації дитини в нових умовах.

До розробки та оновлення матеріалів долучились ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», цифрове видавництво MCFR, журнал «Дошкільне виховання», педагогічні працівники комунальних і приватних закладів дошкільної освіти. Постійно поповнює скарбничку новими цікавими відеоматеріалами Наталія ШАПОВАЛ – консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Херсона. Також педагогічний колектив ЗДО № 18 «Зірниця» міста Суми надав матеріали, які містять плани онлайн-занять із музики, математики, розвитку мовлення, національно-патріотичного виховання, а також навчання через гру та діяльнісний підхід із використанням наборів LEGO.

Відділ дошкільної освіти МОН щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в нелегкий час воєнного стану.

Зацікавлених запрошують надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net із позначкою: Матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

⇒ Тілесно-орієнтований підхід до подолання психотравм у дітей

Джерело: офіційна сторінка МОН

logo