-

Міністр розповів про навчання в умовах війни

4 квітня 2022
9496
Середній бал: 5 із 5

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про початок четвертого тижня навчання в умовах воєнного стану

Міністр розповів про навчання в умовах війни

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

«За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, у 13 областях усі ЗЗСО продовжують освітній процес дистанційно. В одній області частково організовано дистанційне, змішане та очне навчання. У школах 4 областях частково дистанційний процес або канікули. У школах 5 областей частково організовано дистанційний процес, канікули, в деяких заняття призупинено. В одній області, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено. По одній області інформація відсутня через бойові дії в регіоні», – зазначив Сергій Шкарлет.

Як зазначають у відомстві, до навчання повернулися понад 3,3 млн учнів.

Також міністр нагадав, що тимчасово внутрішньо переміщені діти мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

Крім того, міністр розповів про ситуацію в закладах дошкільної освіти: у 8 областях садочки частково використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі ЗДО працюють у звичному форматі.

У 3 областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання, а також створюють чергові групи навчання у ЗДО.

У решті областей наразі освітній процес не відбувається.

Джерело: офіційний сайт МОН

logo