Сьомий тиждень навчання в умовах війни

25 квітня 2022
10417
Середній бал: 5 із 5

Сергій Шкарлет розповів про початок сьомого тижня навчання

Ігри-знайомства для дітей

Усі ЗЗСО у 14 областях продовжують освітній процес у дистанційній формі.

«У 4-х областях організовано дистанційне, частково змішане та очне навчання. У 6-ти областях України освітній процес – в дистанційній формі, частково канікули або призупинено навчання. У 2-х регіонах навчання відбувається в дистанційному форматі, частково змішано або канікули, частково призупинено навчання», – розповів Сергій Шкарлет.

Дистанційну форму навчання організовано в понад 12 тис. закладах загальної середньої освіти, до навчання повернулися майже 3,7 млн учнів.

«Кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, сягає майже 87 тис. осіб. Найбільше тимчасово внутрішньо переміщених дітей долучено до навчання у Львівській області 23 554 дитини», – додав Міністр.

У 10-ти областях України частина садочків використовує елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі працюють у змішаному або звичному форматі.

У 5-ти областях деякі садочки використовують елементи дистанційного навчання в роботі з вихованцями та батьками, а деякі ЗДО створили чергові групи або продовжили очний формат навчання.

logo