Відновлення казначейського обслуговування на ТОТ

9 травня 2022
9093
Середній бал: 5 із 5

У МОН дали алгоритми дій для відновлення обслуговування через органи Казначейства

Відновлення казначейського обслуговування на ТОТ

Трудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

У Міністерстві освіти розробили алгоритми дій для відновлення обслуговування через органи Казначейства у разі перебування на тимчасово окупованій території та відсутності посадових осіб із правом підпису фінансових документів або відсутності ключів електронного цифрового підпису.

У разі відсутності посадових осіб із правом першого / другого підпису фінансових документів необхідно призначити нових посадових осіб (керівник, бухгалтер).

Якщо немає ключів електронного цифрового підпису, необхідно створити копії наявних баз даних або узагальнити паперові носії, які містять необхідну в подальшому первинну бухгалтерську інформацію.

Алгоритми від МОН передбачають звернення до органу Казначейства на підконтрольній українській владі території щодо здійснення розрахунково-касового обслуговування та надання необхідних документів.

Також після цього необхідно згенерувати ключі електронного цифрового підпису для нових посадових осіб в органах Казначейства на підконтрольній українській владі території.

Потім – налаштувати під‘єднання до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» та відновлення роботи.

logo