Підтвердження участі у ЗНО

20 травня 2022
12839
Середній бал: 5 із 5

Учасники НМТ мають підтвердити свою участь у тестуванні

Підтвердження участі у ЗНО

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Сьогодні, 20 травня, розпочався період підтвердження учасниками національного мультипредметного тесту своєї участі у тестуванні.

Щоб підтвердити участь в основній сесії НМТ, потрібно безпосередньо підтвердтвердити участь у ЗНО та вибрати місто або країну проходження тестування.

Учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього до 7 червня 2022 року потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

Потім має з’явитися повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість проходження другого етапу.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть взяти участі в основній сесії тестування.

На другому етапі підтвердження участі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни тестування. Для цього з 21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці буде необхідно вказати назву населеного пункту, у якому учаснику зручно пройти тестування.

Після цього з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

⇒ Порядок проведення мультитесту ЗНО

logo