text
Педрада

Літня школа для дорослих — 2015: перші здобутки

  • 11 червня 2015
  • 58

У Запоріжжі триває Всеукраїнський проблемний семінар «Формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору ДНЗ: проблеми та шляхи вирішення».

Уже дев’ятий рік поспіль на початку літа працівники дошкільної освіти України беруть участь у масштабному фаховому заході — Літня школа для дорослих. Цьогоріч тема Всеукраїнського проблемного семінару звучить так: «Формування основ здорового способу життя суб’єктів освітнього простору ДНЗ: проблеми та шляхи вирішення».

 

По 12 червня 2015 року в м. Запоріжжя учасники семінару ділитимуться досвідом з колегами, вдосконалюватимуть власні знання, шукатимуть вирішення актуальних проблем освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах.

За формою проведення це — «Літня школа для дорослих» — багатогранний, насичений цікавими лекціями, майстер-класами, тренінгами, виставками і презентаціями освітній захід, який об’єднує професіоналів своєї справи.

Організатори: кафедра дошкільної освіти Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної освіти» Запорізької обласної ради спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької ОДА та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Захід проходить в межах «Тижня освіти для дорослих в Україні» та з метою підтримки ініціативи Всеукраїнського координаційного бюро Міжнародної громадсько-державної програми «Освіта дорослих в Україні» та формування життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні власної освіти впродовж усього життя.

Відкриття Літньої школи відбулося 8 червня за участі Низковської Олени Вікторівни, методиста вищої категорії відділу науково-методичного забезпечення змісту початкової та дошкільної освіти відділення науково-методичного забезпечення загальної середньої освіти Державної наукової установи «Інституту інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України, Руденка Сергія Антоновича, канд. мед. наук, старшого наукового співробітника відділу наукових проблем організації медичної допомоги матерям і дітям ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України, Грицишиної Таїсії Іванівни, наук. співробітника відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України, Алєксєєнко Катерини, головного редактора методичних видань напряму «МЦФЕР: Освіта», Цифрового видавництва МЦФЕР.

Освітяни вже мали змогу обговорити актуальні теми здорового способу життя, здоров’язбережувальних інноваційних технологій в дошкільній освіті, інклюзивної освіти, а також взяти участь у майстер-класі з технологій адаптивної фізичної культури.

За допомогою щоденника Літньої школи для дорослих — 2015 та фотогалереї можна стежити за перебігом подій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк