-

Відбулася конференція «Українська миротворча освіта: ціна миру»

1 березня 2016
34
Середній бал: 5 із 5

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін»

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін».

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна, директор Центру Близькосхідних Досліджень, координатор Української миротворчої школи Ігор Семиволос, керівник освітнього напряму Української миротворчої школи Галина Усатенко, вчителі-фіналісти конкурсу, представники установ та закладів освіти із областей, обраних для проекту, а також представники громадських організацій.

Метою конкурсу планів-конспектів є підвищення професійної компетенції учителів у класно-урочній та позаурочній роботі з учнями.

«Ми повинні донести до українців, що миротворча школа — це школа людських цінностей, але при цьому треба не забувати про захист своєї Вітчизни», — наголосив Павло Хобзей.

«Для всіх мають бути однакові миротворчі цінності, які передбачають толерантне ставлення одне до одного і, насамперед,  це має впроваджуватися у систему освіти», — зазначила Наталія Вяткіна.

За словами координатора проекту Ігоря Семиволоса основною метою миротворчої освіти є створення за допомогою активістів, громад, вчителів умов для запобігання насильницьких конфліктів у суспільстві.

Зазначимо, що Українська миротворча школа є проектом українських та польських громадських організацій, що втілюється за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ознайомтеся із презентацією «Стратегія миротворчої освіти 2020».

logo