А Ви вже оформили передплату на II півріччя?

10 червня 2015
81
Середній бал: 5 із 5

Передплатна кампанія на II півріччя 2015 року триває. Чому і як краще передплачувати фахові видання у Видавництві?

У Вас, колего, наприкінці навчального року часу на теревені зовсім немає. Тож будемо лаконічними й нагадаємо, що передплата фахових освітянських видань на  II півріччя триває.

Якщо Ви вже замовили будь-яке видання, над яким працюють експерти нашого тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта», то ми безмежно вдячні.

Але коли Ви ще цього не зробили, то рекомендуємо оформити передплату найближчим часом.

Чому? Бо якщо збираєтеся передплачувати профвидання в найближчому поштовому відділенні, то часу у Вас обмаль — передплатна кампанія в ДП «Укрпошта» триває лише до 15 червня.

А от звернувшись у Видавництво, Ви отримаєте низку переваг.

Передплатна кампанія у нас не має часових обмежень. Але що швидше Ви звернетеся, то більше вигод отримаєте.  
Оформити передплату в нас можна, не залишаючи робочого місця. І жодних довжелезних черг на пошті. Тільки збережені час та нерви. Потрібно лише сплатити редакційний рахунок у банку. 

А ще Ви гарантовано заощадите кошти. 
По-перше, Вам не треба витрачатися на мобільний чи міжміський зв'язок. Набираєте номер 0 800 212 012  — і наші менеджери обов’язково Вам перетелефонують. Можете також написати нам на електронну пошту peredplata@mcfr.ua, указавши обране видання та період передплати. Або просто замовте його онлайн.

По-друге, оплату витрат за доставку видань ми беремо на себе. І відповідальність за своєчасне отримання видань теж. Отже, Ви економите на оплаті поштових послуг.

І третє — найголовніше — у нас діють акційні пропозиції зі знижками до 50% на різні видання, КОЗА-ДИСКИ чи електронні системи!

                 

logo