Проект з навчання ІТ-спеціальностей

30 червня 2022
5157
Середній бал: 5 із 5

Мінцифри запускає проєкт, завдяки якому українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT

Проект з навчання ІТ-спеціальностей

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами, блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером, запускає новий проект IT Generation

Так, українці зможуть безоплатно отримати професію у сфері IT.

Прийом заявок від шкіл розпочнеться у липні, а вже в серпні заявки прийматимуться від студентів.

Українські ІТ-компанії зберігають свої потужності, виконують контракти, а отже, потребують кваліфікованих працівників.

Мета IT Generation – допомогти талановитим українцям знайти себе в одній з найперспективніших сфер, продовжити працювати та розвивати українську економіку заради перемоги та успішного майбутнього нашої держави.

«Сьогодні ми запускаємо пілотний проєкт IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проекту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 тисячам українців здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Так ми зможемо вирішити кадрову проблему в IT, що дозволить галузі розвиватися швидше. Разом з тим ІT Generation дасть можливість людям, що втратили роботу через війну, знайти себе в новій перспективній галузі», — зазначає міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Навчання триватиме від 2 до 6 місяців. У проекті зможуть взяти участь громадяни України віком від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту та не мають кваліфікації й досвіду роботи в ІТ. Рекомендований рівень володіння англійською мовою — В1 (середній).

logo