МОН виділить резервні кошти для компенсації витрат ЗВО

20 липня 2022
6802
Середній бал: 5 із 5

Уряд розподілив виділення коштів із резервного фонду держбюджету для компенсації витрат ЗВО на підготовку фахівців

МОН виділить резервні кошти для компенсації витрат ЗВО

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах

15 липня 2022 року Уряд України ухвалив розпорядження про виділення коштів із резервного фонду держбюджету для компенсації витрат закладів вищої освіти на підготовку фахівців, які мали заборгованість за другий семестр навчання.

«Під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського зі студентами обговорювалося питання неможливості оплати за навчання здобувачів освіти, які зареєстровані на територіях бойових дій, а також тих, хто перебуває (перебували) в тимчасовій окупації чи блокуванні. Президент України поставив завдання врегулювати це питання, надати допомогу від держави, звільнивши понад 13 тис. студентів від сплати заборгованості», — повідомив Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Таким чином через відсутність надходження коштів від сплати за навчання неможливо забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати науково-педагогічним та іншим працівникам, розраховуватися за надані комунальні послуги тощо.

Окрім того, очільник освітнього відомства зауважив, що з метою впорядкування ситуації, Міносвіти ініціювало питання компенсації витрат ЗВО, що належать до сфери управління Міністерства. Так, у 2022 році 86 млн 814,4 тис. гривень будуть виділені МОН для подальшого спрямування закладам вищої освіти.

⇒ Як учителю впровадити авторську програму

logo