Зеленський прокоментував навчання онлайн

27 липня 2022
6343
Середній бал: 5 із 5

Зеленський відповів на петицію про заборону очного навчання під час війни

Зеленський прокоментував навчання онлайн

Як організувати укриття працівників та учнів у захисних спорудах

Володимир Зеленський у відповідь на петицію пояснив, що державну політику у сфері освіти визначає парламент і Кабмін. Тож президент звернувся з проханням до Дениса Шмигаля щодо реагування на відповідні пропозиції петиції.

Безпосередньо відповіді президента України були опубліковані в середині липня.

Таким чином, Зеленський повідомив, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада України, а реалізовує Кабмін, центральний орган виконавчої влади у сфері освіти та науки, інші центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Окрім того, суб’єкти освітньої діяльності мають право самостійно, незалежно та відповідально ухвалювати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань, що провадяться в порядку та межах, визначених законом.

Зокрема, президент нагадав, що відповідно до постанови Кабміну від 24 червня, обласні та Київська міська військова адміністрації разом із керівниками навчальних закладів організовують початок навчального року в залежності від безпекової ситуації в регіоні.

А також Володимир Зеленський звернувся до прем’єра-міністра Дениса Шмигаля з наступними проханнями:

  • опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції;
  • поінформувати про результати розгляду автора звернення.

Варто нагадати, що 8 червня на сайті Офісу Президента опублікували петицію, щоб заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій.

logo