Українські вчителі можуть пройти курс з надання першої допомоги

29 липня 2022
11222
Середній бал: 5 із 5

Учителям рекомендовано пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги

Українські вчителі можуть пройти курс з надання першої допомоги

У Державній службі якості освіти висловили рекомендації всім українським учителям пройти навчання з надання першої невідкладної допомоги дітям або тренінг «Перша допомога дітям. Тренінг для дитячих закладів».

Таку інформацію опублікована в рамках загальних рекомендацій Держслужби з організації безпечного середовища в школах напередодні початку навчального року.

Курс розроблений за рекомендаціями Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) та дає основи надання першої допомоги дітям та адаптований під українські реалії.

При наданні дітям першої невідкладної допомоги є важливі нюанси та спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми, зокрема, освітянам.

Курс ведуть лікарі-педіатри, лікарі з медицини невідкладних станів та сімейні лікарі. Він розрахований на людей без медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників.

Після завершення курсу проводитиметься практичний іспит. У разі успішного його проходження, учитель отримає відповідний сертифікат.

Детальніше ознайомитися з курсом можна за посиланням.

logo