Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Інтеграція на уроках музичного мистецтва

  • 5 червня 2015
  • 181

Скористайтеся чудовими розробками колег, які втілили принцип інтеграції, розглядаючи в межах предмета «Музичне мистецтво» музику в єднанні з етнографією, образотворчим мистецтвом, кінематографом.

Як відомо, діти сприймають довкілля в усьому його різноманітті та цілісності, яке постає перед ними як певний «образ світу». Аби цей «образ» щоразу поставав для кожного учня в усій його багатогранній довершеності та глибині, сучасні педагоги активно використовують у своїй практиці інтеграційний підхід до навчання.

Інтеграція дає змогу комплексно надавати учням інформацію з різних галузей знань у їхній тісній взаємодії, навіть якщо ці галузі знань, на перший погляд, є досить далекими одна від одної. Окрім того, інтеграція сприяє розвитку творчої активності учнів, їхнього асоціативного мислення, уяви та фантазії, спонукає їх проявляти власну допитливість та ініціативність

Справжній учитель — це ерудит, винахідник й інтелектуал, який так само віртуозно оперує своїми знаннями, як майстерний гравець складає кубик Рубика. Використовуючи у повсякденній практиці на уроках музичного мистецтва принцип інтеграції, учитель має змогу продемонструвати учням свою обізнаність не лише в музиці, а й, скажімо, у живописі, літературі, історії тощо. Аби постати перед учнями саме так, скористайтеся чудовими розробками колег, які втілили принцип інтеграції, розглядаючи в межах предмета «Музичне мистецтво» музику в єднанні з етнографією, образотворчим мистецтвом, кінематографом.

А ще на вас чекає приємний бонус — ексклюзивний конспект уроку художньої культури «Художній стиль бароко: живопис, музика, скульптура», у якому напрочуд вишукано та пізнавально розкрита епоха великих відкриттів: з яскравою музикою Йоганна Себастьяна Баха та Фрідріха Генделя, живописом Караваджо, Рубенса, Рембрандта тощо. Детальніше про це та інше — в останньому числі журналу «Учитель музичного мистецтва» №05-06/2015.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк