Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Професійно-педагогічна свобода вихователя, або Плануємо по-новому

  • 28 травня 2015
  • 207

Педагоги дошкільних закладів Шевченківського району Києва стали учасниками семінару-практикуму з елементами тренінгу на тему «Блочно-тематичний спосіб планування освітньої роботи з дітьми дошкільного віку. Методичний конструктор».

Нині педагоги дошкільних закладів намагаються рухатися не по вузькою стежиною визначених жорстких меж педагогічної діяльності, а в широкому просторі професійно-педагогічної свободи, серед широких можливостей вибору засобів і способів здійснення освітнього процесу.

В ногу з часом крокують і педагоги дошкільних закладів Шевченківського району Києва. Саме для них 26 травня 2015 року на базі ДНЗ № 430 було проведено семінар-практикум з елементами тренінгу на тему «Блочно-тематичний спосіб планування освітньої роботи з дітьми дошкільного віку. Методичний конструктор».

У заході взяли участь головний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, д-р пед. наук, шеф-редактор журналу «Методична скарбничка вихователя» Наталія ГАВРИШ, методист районного науково-методичного центру Ольга СТРИКУН, шеф-редактор методичних видань напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР Наталія САВІНОВА, головний редактор журналу «Методична скарбничка вихователя» Олеся ОНОКО та вихователі-методисти дошкільних закладів Шевченківського району Києва.

У надзвичайно дружній та водночас діловій атмосфері модератор заходу Наталія Гавриш ознайомила присутніх з авторською технологією блочно-тематичного планування за принципом методичного конструктора. Практичні підходи до застосування технології учасники активно опрацювали в ході групової та підгрупової роботи з опорою на практичні розробки журналу «Методична скарбничка вихователя». Педагоги переконалися, що запропонований в журналі набір різних засобів і форм роботи з дітьми може значно полегшить вихователям процедуру календарного планування, а головне — забезпечить високу якість і ефективність освітнього процесу. Досвідчені педагоги відкриють у цьому дидактико-методичному супроводі нові можливості для творчого професійного самовираження, а молоді вихователі знайдуть щедрі підказки, як побудувати освітню роботу протягом дня найцікавіше і найкорисніше для дітей.

Зацікавив учасників і майстер-клас із виготовлення картотеки дидактичних засобів методичного конструктора, який продемонструвала Олеся ОНОКО. Присутні обмінялись власним досвідом виготовлення і використання такої картотеки.

Педагоги району отримали незабутні враження і неабияку практичну користь від спілкування з відомим науковцем і висловили організаторам слова вдячності за дієвий методичний захід.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк