Індекс інклюзії в дошкільному закладі

26 лютого 2016 86
Як створити освітній простір у дошкільному навчальному закладі на основі індексу інклюзії? Які особливості фізичного виховання дітей із порушенням зору? Що таке «орієнтовна ігрова експрес-діагностика» та які особливості її проведення? Докладніше про це та інше — у лютневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Як створити освітній простір у дошкільному навчальному закладі на основі індексу інклюзії? Які особливості фізичного виховання дітей із порушенням зору? Що таке «орієнтовна ігрова експрес-діагностика» та які особливості її проведення? Докладніше про це та інше — у лютневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

 

Для становлення особистості дитини вкрай важливо, щоб освітній простір, у якому вона перебуває, відповідав потребам і можливостям дитини незалежно від особливостей її психофізичного розвитку. Порадами щодо створення такого освітнього середовища на основі інклюзивних цінностей, а також роздумами щодо шляхів гуманізації дошкільної освіти діляться наші автори.

У лютневому числі для вас — добірка матеріалів щодо використання в дошкільному закладі здоров’язбережувальних технологій, зокрема освітньої кінезіології, йоги та Су-Джок терапії. Фахівці ознайомлюють і з особливостями фізичного виховання дітей із порушенням зору в спеціальному дошкільному навчальному закладі.

Важливим компонентом і показником особистісної компетентності дитини є розвинена воля. Про те, чим особливий процес розвитку вольової поведінки дитини та якими засобами, методами та прийомами педагог може загартовувати волю дошкільників, — у другому числі журналу.

На сторінках лютневого числа — рекомендації щодо розумного використання засобів заохочення та оцінювання діяльності дітей та практичний інструментарій для визначення рівня індивідуального розвитку дитини — орієнтовна ігрова експрес-діагностика.

До вашої уваги в другому числі також:

 • орієнтовна циклограма діяльності вихователя-методиста на березень;
 • інформаційний стенд «Хвалити не можна карати»;
 • рекомендації щодо відзначення Усесвітнього дня здоров’я;
 • конспект фізкультурного заняття «Козацьке тренування» для дітей середнього та старшого дошкільного віку;
 • конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку з порушенням зору «Про здоров’я, друже, дбай — корисну їжу ти вживай».


Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах