Україна у світовому рейтингу шкіл

18 травня 2015 27
Організація з економічної кооперації та розвитку здійснила глобальний аналіз якості шкіл у світі. Дізнайтеся, яке місце у рейтингу займають українські школи.

Організація з економічної кооперації та розвитку (далі — OECD) проаналізувала  якість середньої освіти у світі на основі тестів з математики та науки. Основною метою діяльності організації є покращення економічного та соціального добробуту людей у всьому світі.

За словами директора з освіти Андреаса Шлейхера OECD, ідея полягала у тому, аби надати можливість бідним і багатим країнам порівняти себе, виявити слабкі та сильні сторони. А також щоб побачити те, що довгострокові економічні переваги від поліпшеної освіти у школі, можуть бути доступними для них також.

Першими у рейтингу є країни Азії, серед яких: Сінгапур, Гонконг, Південна Корея, Японія та Тайвань. На шостому місці — Фінляндія, сьомому — Естонія, восьмому — Швейцарія, дев'ятому —- Нідерланди, десятому — Канада.

А. Шлейхер наголосив на суворості та узгодженості, що пануєу школах Азії.  «Якщо ви навідаєтесь до класів у Азії, ви побачите вчителів, які займаються кожним студентом, щоб домогтися успіху», — зазначив він.

Там кожен має доступ до відмінних викладачів. Уцих країнах дуже інтенсивно залучають найбільш талановитих вчителів до найскладніших класів.

Україна посіла 38-му позицію у рейтингу. На 37-му місці — Словакія - 37-е місце та на 39-му —Ізраїль.

Остання п'ятірка виглядає так:

  • 72-те місце — Оман,
  • 73-те— Марокко,
  • 74-те — Гондурас,
  • 75-те — Південна Африка,
  • 76-те —Гана.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах