-

Підтримаймо літніх людей разом із проектом «Старість у радість»

5 травня 2015
73
Середній бал: 5 із 5

Запрошуємо приєднатися до проекту «Старість у радість» та підтримати бабусь і дідусів із будинків для літніх людей.

Підтримати бабусь та дідусів із будинків для літніх людей тепер дуже легко: разом зі своїми вихованцями й учнями ви можете написати їм теплого листа або передплатити для них періодичні видання. Це стало можливим завдяки спільній акції Державного підприємства по розповсюдженню періодичних видань «Преса» та проекту «Старість у радість» від команди Фундації Дарини Жолдак.

Як стати учасником проекту «Старість у радість»?

Вихованці й учні вашого навчального закладу можуть приєднатися до ініціативи «Онук по листуванню» та стати постійним другом для якоїсь бабусі або дідуся — писати людині листи, вітати зі святами і допомагати їй долати самотність.

Або ж ви можете подарувати літнім людям свою увагу й турботу та передплатити для них будь-які періодичні видання за допомогою програми «Дозвілля – читання».

Адреси будинків для літніх людей можна обрати на сайті ДП «Преса»  або сайті для листування та підтримки літніх людей.

Ми чекаємо на всіх: дітей, молодь, дорослих; людей, які не мають дідусів чи бабусь; людей, які прагнуть знайти товариша з листування; видавців, підприємців та всіх охочих.

Листи обов’язково знайдуть своїх дідусів та бабусь. Виявіть милосердя до тих, хто потребує цього найбільше та подаруйте літнім людям радість і турботу. Ці люди позбавлені піклування рідних та не позбавлені нас із вами.

Приєднуйтеся!

logo