Музика — простір психологічного комфорту

26 лютого 2016 205
За яких умов дитина зможе «відзначитися» в музиці, якими психологічними «ключиками» слід скористатися, щоб допомогти дитині позбутися комплексів, подолати страх публічних виступі? Скористайтеся порадами методистів, практиків та психологів, які ви знайдете у лютневому числі журналу «Музичний керівник»

Як театр починається з вішака, так і музичне заняття бере старт задовго до перших акордів. Простір психологічного комфорту, до якого потрапляє дитина, переступивши поріг музичної зали, — ось що є визначальним. Без нього й музика — не музика

Лютневе число журналу «Музичний керівник» ми присвятили темі психологічного комфорту. Об’єднали нею поради методистів, практиків та психологів: за яких умов дитина зможе «відзначитися» в музиці, якими психологічними «ключиками» слід скористатися, щоб допомогти дитині позбутися комплексів, подолати страх публічних виступів тощо.

Уперше в журналі «прозвучала» тема використання LEGO-технологій на музичних заняттях. Почуватися в центрі трендових мистецьких віянь дасть змогу й матеріал про ритмічні ігри з пластиковими стаканчиками. Адже таке музикування активно здобуває прихильників по всьому світові.

Цього разу дізнаєтеся також, як оригінально подати дітям біографію композитора за програмою — Едварда Гріга, ознайомитеся з технологією виготовлення ляльок-кухлів, розшифруєте з дітьми музичні послання мешканців країни ПОСУДОляндії.

Зрештою, спорядившись цікавими ідеями, зможете вирушати в самостійне творче плавання. А для знаних «мандрівників», які вже мають повний арт-багаж ідей, ми започаткували конкурс. Ті, чиї творчі знахідки або педагогічні відкриття журі визнає найцікавішими, — отримають цінні подарунки та публікацію в журналі.

Детальніше про це та багато іншого — читайте у журналі.

Музика — простір психологічного комфортуПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль