Нагородження учнів медалями

16 квітня 2015
660
Середній бал: 5 із 5

Затверджено нове Положення про золоту медаль та срібну медаль.

МОН України оприлюднило наказ «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні»» від 17.03.2015 № 306.

Відповідно до наказу, втрачає чинність попереднє положення про нагородження учнів за досягнення у навчанні (наказ МОН України № 584 від 13.12.2000)

Новим положенням визначено, що список претендентів на нагородження медалями визначається керівником навчального закладу за результатами річного оцінювання в 10-му класі та І семестрі 11-го класу і затверджується на засіданні педагогічної ради шляхом прийняття відповідного рішення. Рішення про нагородження претендентів Золотою або Срібною медалями приймається на спільному засіданні педагогічної ради та ради навчального закладу і оформлюється наказом керівника навчального закладу. На засіданні мають бути присутні не менше половини від кількісного складу педагогічної ради і ради навчального закладу.

Учні, які не можуть підтвердити результати навчальних досягнень у 10-му класі з незалежних від них обставин (навчання у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України, в окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, тощо), нагороджуються Золотою та Срібною медалями за результатами навчальних досягнень в 11-му класі.

Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану (крім осіб, які навчаються за екстернатною формою навчання).

Срібною медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів та достатній рівень (не нижче 9 балів) не більше ніж з двох предметів навчального плану.

У документі також визначено умови, за яких претенденти на нагородження Золотою або Срібною медаллю можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації.

logo