Зелене світло ІК-технологіям у роботі медичних сестер дошкільних закладів Кривого Рогу

24 лютого 2016 70
Відбулося засідання методичного об’єднання медичних сестер дошкільних закладів у Кривому Розі

23 лютого на базі комунального комбінованого дошкільного навчального закладу № 60 (ККДНЗ) відбулося засідання методичного об’єднання медичних сестер дошкільних закладів у Кривому Розі на тему «Інформаційно-комунікаційні технології в організації харчування дітей дошкільного віку».

Засідання відкрила Наталія НАМІНАТ, начальник управління дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства, ознайомивши усіх присутніх з програмою заходу та представивши гостей, серед яких були й представники Цифрового видавництва МЦФЕР.

Свій виступ Яна ПОЛІЩУК, головний редактор журналу «Медична сестра дошкільного закладу», розпочала з нагородження  переможця ІІІ місця за участь в конкурсі «Роль медичної сестри дошкільного закладу в профілактиці захворювань дітей», який тривав з червня по жовтень 2015 року. Так, диплом та цінний подарунок отримала Олена КРАВЧЕНКО, медична сестра з дієтичного харчування ККДНЗ № 60 м. Кривого Рогу.

З мультимедійною лекцією виступила Віра ОМЕЛЮХ, спеціаліст ЦБ Жовтневого району Кривого Рогу, наочно продемонструвавши медичним сестрам дошкільних закладів переваги застосування в роботі ІК-технологій.

Олена КРАВЧЕНКО поділилася своїм досвідом застосування ІК-технологій, а згодом продемонструвала свої вміння на практиці, допомагаючи Яні ПОЛІЩУК під час проведення майстер-класу з користування КОЗА-ДИСКом «Шаблони документів закладу освіти», зокрема випуском 2015.2 «Організація харчування», та презентації програми-новинки «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».

Своїми думками щодо важливості опанування медичними працівниками дошкільних закладів сучасними ІК-технологіями також поділилися Сергій КОРГУТ, начальник відділу освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради, та Наталія КУЛІШ, методист КЗ «Інноваційно-методичний центр».

Приємною несподіванкою для присутніх стала концертна програма за участю вихованців ККДНЗ № 60, які порадували всіх музичними, акробатичними, а також ліричними номерами. Останній — став подарунком усім жінкам напередодні весняних свят.

«Діток у нас чимало — 13 груп. Тому ми постійно в творчому пошуку, вигадуємо, чим новим захопити дитячі серця, виховати любов до прекрасного. На таких заходах, як сьогодні, дітки з радістю виступають, дарують гарний настрій. І схоже, це їм вдається» — резюмує Наталія КУЗЬМА, завідувач ККДНЗ № 60, вглядаючись в усміхнені обличчя гостей заходу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль