Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя»

  • 19 березня 2015
  • 91

Днями педагоги-«дошкільники» Києва підвищували професійну компетентність щодо методичного супроводу освітнього процесу в дошкільному закладі.

17 березня 2015 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя». На заході були присутні фахівці з дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Інституту проблем виховання НАПН України, методисти РНМЦ Києва та вихователі-методисти дошкільних закладів столиці.

З вітальним словом до всіх учасників звернулася Ганна БЄЛЄНЬКА, заступник з наукової роботи директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, яка наголосила на важливості проведення подібних заходів для підвищення професійної компетентності педагогів.

Відтак Наталія ГАВРИШ, головний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, окреслила ключові принципи побудови сучасного освітнього процесу в дошкільному закладі, наголосивши на важливості дотримання принципу інтеграції. Активно залучаючи педагогів до інтерактивних форм роботи, вона ознайомила присутніх із методичним конструктором як методом планування та організації освітнього процесу. Наталя ГАВРИШ також надала рекомендації для вихователів щодо роботи із серією сюжетних картин навчально-методичного посібника «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Із журналом «Методична скарбничка вихователя», в основі якого — блочно-тематичний підхід до планування і здійснення освітньої діяльності за принципом методичного конструктора, ознайомила Наталія САВІНОВА, шеф-редактор методичних видань напряму «МЦФЕР: Освіта» Видавничого дому МЦФЕР.

Майстер-клас із використання дидактичного комплекту «Дошколярик: кроки зростання» провели його автори — Ганна БЄЛЄНЬКА та Марина МАШОВЕЦЬ, заступник директора Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Учасники семінару активно брали участь у всіх організованих для них формах роботи, а наостанок наголосили на ефективності подібних заходів, попрохавши проводити їх для педагогів різних районів міста.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк