Як перевірити чи не фальсифікований диплом

6 березня 2015 38
МОН України запрошує до обговорення Порядку надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту з метою перевірки їх достовірності.

Розроблено  механізм надання доступу до реєстру документів про вищу освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти з метою перевірки достовірності документів про вищу освіту. Ознайомитися з ним можна у рубриці «Громадське обговорення» на сайті МОН України.

Так, надіславши запит про надання відповідної інформації за допомогою сайту реєстру, особа зможе протягом 3-х робочих днів отримати в електронному вигляді інформацію про достовірність документу.

Реєстр не надаватиме інформації щодо достовірності документів, виданих військовими навчальними закладами та військовими навчальними підрозділами вишів.

Доступ до інформації, яка міститься у реєстрі документів про вищу освіту, здійснюватиметься на безоплатній та вільній основі.

Громадське обговорення Порядку надання доступу фізичних та юридичних осіб до реєстру документів про вищу освіту триватиме протягом наступного місяця.

Зауваження та пропозиції до проекту можна надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України: пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або ministry@mon.gov.ua, а також на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011 або inform@dkrp.gov.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах