У проекті «ІКТ — освітянам!» взяли участь керівники шкіл і дитячих садків Тернопільщини

27 лютого 2015 47
У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» проведено міжрайонний семінар-практикум для керівників, заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів Теребовлянського і Гусятинського районів Тернопільської області.

25 лютого 2015 року на базі спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Гусятинського району відбувся міжрайонний семінар-практикум для керівних працівників дошкільних і загальноосвітніх закладів Тернопільщини. Освітян Теребовлянського і Гусятинського районів об’єднала участь у Всеукраїнському соціальному проекті «ІКТ - освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР.

Делегації очолювали завідуючі Гусятинським та Теребовлянським районними методичними кабінетами Галина Цвігун та Людмила Сурмай.

Ніна Омельяненко, шеф-редактор журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», провела для учасників мультимедійні лекції на тему «Нормативно-правове забезпечення управлінської діяльності». Паралельно у комп’ютерних класах освітяни брали участь у тренінгах: «Використання програми КОЗА-ДИСК в управлінській діяльності» (тренер Катерина Алєксєєнко, головний редактор видань «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи») та «Еxpertus: Школа — надійний інструмент у професійній діяльності керівника, заступника керівника навчального закладу» (тренер Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правових систем «Еxpertus: Школа» та «Еxpertus: Дошкільний заклад»).

«Знання й уміння, які учасники семінару здобули під час майстер-класів з використанням електронних продуктів та систем, сприятимуть якісному розв’язанню професійних завдань керівниками навчальних закладів. Водночас цей міжрайонний семінар сприятиме професійному зростанню освітян, підвищенню ефективності освітнього процесу та якості освіти у навчальних закладах», — прокоментувала Світлана Байталюк, директор спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці Гусятинського району Тернопільської області.

За словами учасників, проект «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» — це унікальна нагода для конструктивного професійного спілкування, збагачення корисною для управлінської та методичної роботи інформацією та відкриття нових інструментів для ефективного діловодства. «Експертний супровід і автоматизовані шаблони документів рятують від потоптання в паперовій роботі», — запевнили освітяни Тернопільщини.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль