Літні школи англійської мови

25 лютого 2015 31
Ключову роль у загальноукраїнському волонтерському проекті з проведення мовних таборів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів відіграватимуть обласні департаменти (управління) освіти і науки та інститути підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що представлені в усіх регіонах.

24 лютого 2015 року відбулася нарада з директорами департаментів (начальників управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій за участю Сергія Квіта, Міністра освіти і науки.

Під час наради Сергій Квіт повідомив про створення волонтерського проекту, метою якого стане проведення мовних літніх таборів, що охопить усі школи країни.

Міністерство освіти інауки України (МОН) пропонує зробити тритижневу літню школу англійської мови на базі загальних середніх навчальних закладів.

«Ми привертаємо увагу суспільства до вирішення цієї проблеми, тому що не має сучасної освіти без англійської мови», — наголосив Міністр.

У планах МОН розроблення соціальної програми вивчення англійської мови.

За словами Міністра освіти і науки, до проекту літніх таборів МОН залучає українські волонтерські організації та окремих волонтерів з різних країн, які є носіями мови.

Під час наради було проінформовано, що невдовзі методичні розробки вивчення англійської мови у літніх таборах, надані американськими, британськими та канадськими організаціями, будуть розміщені на сайті МОН.

Сергій Квіт наголосив на тому, що літня школа англійської мови — це один з найважливіших проектів МОН загальнонаціонального значення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль