text
Педрада

Чи відмічати помічників вихователів у Журналі здоров’я працівників харчоблоку

  • 1 червня 2017
  • 974

Запитання

Чи слід у Журналі здоров’я працівників харчоблоку зазначати помічників вихователів?

Відповідь

Згідно з п. 1.37 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах медична сестра дошкільного закладу щоденно перед початком роботи здійснює огляд працівників харчоблоку на наявність гнійничкових захворювань і гострих респіраторних інфекцій.

Після огляду працівники харчоблоку особисто розписуються у Журналі здоров’я працівників харчоблоку про відсутність:

  • дисфункції кишечника
  • гострих респіраторних інфекцій.

Працівниками харчоблоку є:

  • шеф-кухар
  • кухар
  • підсобний робітник.

Помічник вихователя не є працівником харчоблоку.

Скачати зразок

Чи передбачені доплати

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль