Чи вимагати меддовідку, якщо батьки передумали віддавати дитину до школи

642

Запитання

Батьки вважають, що їхня шестирічна дитина часто хворіє, а тому вирішили відкликати заяву на прийом до 1-го класу з нового навчального року. Чи вимагати довідку ЛКК?

Відповідь

Навчання у загальноосвітній школі починається з шести- або семирічного віку.

На це вказують:

  • статті законів України «Про освіту» (ст. 36) та «Про загальну середню освіту» (ст. 20)
  • Положення про загальноосвітній навчальний заклад (п. 22).

Отже, приймати рішення, з якого віку дитина розпочне навчання у школі, можуть лише батьки.

Жоден нормативно-правовий документ у галузі освіти не зобов’язує подавати до навчального закладу довідку лікарсько-консультативної комісії, якщо дитина не пішла до школи у віці шести років.

Довідка ЛКК необхідна для організації індивідуального навчання учнів, яке організовують лиш після зарахування дитини до школи.



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструйтеся й отримайте СВЯТКОЛИКИ!

Скоро у Вас і всіх освітян України професійні свята:

• 27 вересня — Всеукраїнський день дошкілля

• 1 жовтня — День працівників освіти

Перейдіть до розділу «Вітальні листівки» і заберіть свої подарунки!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль