Чи можна клопотати про присвоєння педагогічного звання у порядку позачергової атестації

626

Запитання

Вихователю-методисту дошкільного навчального закладу за результатами атестації у 2016 році присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Чи має він право на присвоєння у 2017 році педагогічного звання «старший вихователь» у порядку позачергової атестації?

Відповідь

Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.09.2010 № 930 (далі — Типове положення), не визначено строків проходження позачергової атестації з метою присвоєння педагогічних звань.

Отож педагогічний працівник має право на присвоєння педагогічного звання «старший вихователь», але за умови, що він:

  • відповідає вимогам, передбаченим пунктом 5.3 Типового положення
  • керівник або педагогічна рада закладу подали до атестаційної комісії І рівня (дошкільного навчального закладу) подання про присвоєння цьому працівникові педагогічного звання «старший вихователь»
  • атестаційна комісія І рівня (дошкільного навчального закладу) порушила клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня (відділу освіти) про присвоєння цьому працівникові педагогічного звання «старший вихователь».


Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструйтеся й отримайте СВЯТКОЛИКИ!

Скоро у Вас і всіх освітян України професійні свята:

• 27 вересня — Всеукраїнський день дошкілля

• 1 жовтня — День працівників освіти

Перейдіть до розділу «Вітальні листівки» і заберіть свої подарунки!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль