За якими нормами організовувати харчування дітей ясельної групи, яким виповнилося три роки

17 липня 2017
80
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Харчування дітей, які відвідують ясельну групу, організовано за нормами, затвердженими постановою КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 22.11.2004 № 1591. У травні двом дітям виповнилося три роки. Як діяти в такій ситуації: змінювати норми харчування чи переводити їх до молодшої групи?

Відповідь

Відповідно до пункту 25 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 № 305:

  • навчальний рік у дошкільному навчальному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року
  • оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.

Згідно з пунктом 10 цього Положення переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюють наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

Отже, групи дітей формують на початок навчального року і в такому сформованому складі група перебуває до початку наступного навчального року.

Якщо дитині виповнилося повних три роки серед навчального року, то вона відвідує ясельну групу до кінця оздоровчого періоду. Відповідно й харчування дітей організовують за нормами для дітей ясельного віку, які передбачені додатком 2 до постанови КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 22.11.2004 № 1591.