Яка тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога НВК

17 липня 2017
3102
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Практичний психолог навчально-виховного комплексу працює одночасно як із дошкільниками, так і зі школярами. Скільки днів має становити його щорічна основна відпустка?

Відповідь

Згідно з додатком до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою КМУ від 14.04.1997 № 346, тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога становить:

Відповідно до частини третьої статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-XIV загальноосвітні навчальні заклади можуть створювати навчально-виховні комплекси у складі навчальних закладів різних типів і рівнів акредитації для задоволення допрофесійних і професійних запитів громадян, а також навчально-виховні об’єднання з дошкільними та позашкільними навчальними закладами для задоволення освітніх і культурно-освітніх потреб.

Згідно з пунктом 6 Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 № 306, навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів — дошкільного та шкільного.

Отже, навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» відповідно до освітнього рівня, який він забезпечує, належить до загальноосвітніх навчальних закладів. Тому тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога навчально-виховного комплексу має становити 56 календарних днів.

Корисна стаття