Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Скільки годин працюватиме вчитель на посаді за сумісництвом

  • 19 липня 2017
  • 8350

Запитання

Дайте просту відповідь на непросте запитання: «Скільки годин може вчитель працювати за сумісництвом?»

Відповідь

Роботу на умовах сумісництва вчитель виконує поза основним робочим часом.

Керуючись пунктом 2 постанови КМУ від 03.04.1993 № 245, що визначає тривалість роботи за сумісництвом, резюмуємо:

  • вчитель може викладати не більше половини робочого часу на ставку за посадою, яку він обіймає на умовах сумісництва.

Приміром, вчитель за сумісництвом працюватиме не більше:

  • 9 год./тиждень:

– на посаді вчителя іншої спеціальності

– вчителем-дефектологом чи вчителем-логопедом спецшколи

– керівником гуртка, секції, студії

– вихователем групи продовженого дня

– вихователем ДНЗ загального типу.

Обсяг педагогічної роботи на ставку/оклад встановлено пунктом 64 Інструкції № 102 та в законах України «Про загальну середню освіту» і «Про дошкільну освіту».

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!
До світу освіти

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк