text
Педрада

Чи може вчитель початкових класів працювати асистентом вчителя

  • 1 серпня 2017
  • 1430

Запитання

Чи може вчитель початкових класів працювати в тому самому загальноосвітньому навчальному закладі ще й на посаді асистента вчителя?

Відповідь

Посаду асистента вчителя вводять у загальноосвітніх навчальних закладах з розрахунку 0,5 ставки на інклюзивний клас.

Обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується (п. 63 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міносвіти від 15.04.1993 № 102).

Учитель початкових класів має право займатися викладацькою діяльністю та працювати:

  • поза межами робочого часу — з погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 год./рік (інакше це вважатимуть сумісництвом)
  • у робочий час — з дозволу керівника навчального закладу і без утримань заробітної плати за основною посадою.

Під час виконання своїх основних посадових обов’язків учитель початкових класів не зможе працювати асистентом вчителя.

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини
Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль