Яке педагогічне навантаження встановити старшому майстрові коледжу

2 серпня 2017
100
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Який максимальний обсяг педагогічного навантаження може мати старший майстер коледжу?

Відповідь

Виконання працівниками навчальних закладів викладацької роботи передбачено пунктом 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Згідно з цим пунктом керівні працівники закладів освіти можуть вести викладацьку роботу чи заняття з гуртками у цьому закладі освіти, але не більше:

  • 9 год./тиждень
  • 360 год./рік.

Іншим працівникам, які за основним місцем роботи отримують повний посадовий оклад (ставку заробітної плати), дозволено вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому самому закладі освіти, але в середньому не більше:

  • 2 год./день
  • 12 год./тиждень
  • 480 год./рік.

Посада старшого майстра належить до керівних працівників (п. 12 Інструкції № 102). Тому такий працівник може виконувати роботу:

  • викладацьку — в обсязі не більше 360 год./рік з оплатою за тарифікацією
  • педагогічну — з погодинною оплатою праці в обсязі не більше 240 год./рік, — яку не вважатимуть сумісництвом.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати