text
Педрада

Коли у штатний розпис школи вводять посаду садівника

  • 8 серпня 2017
  • 133

Запитання

При школі є великий сад, який необхідно доглядати. За яких умов можна ввести посаду садівника у штатний розпис?

Відповідь

Посаду садівника вводять у загальноосвітніх навчальних закладах, які мають фруктовий сад чи земельну ділянку з декоративними насадженнями площею не менше ніж 1,5 га.

До того ж, за дотримання вимог, вказаних у п. 2 наказу МОН «Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів» від 06.12.2010 № 1205, керівники навчальних закладів мають право вводити:

  • додаткові посади за рахунок спеціального фонду
  • посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами.
Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль