Чи можна інструктору з фізкультури з неповною вищою освітою присвоїти звання «вихователь-­методист»

327

Запитання

Чи має право інструктор з фізкультури дошкільного навчального закладу, який має неповну вищу освіту, на присвоєння педагогічного звання «вихователь­методист»?

Відповідь

З метою удосконалення процесу атестації педагогічних працівників наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 р. № 1473 внесено зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930 (далі — Типове положення).

Пунктом 5.2 Типового положення визначено, що педагогічне звання «вихователь­методист» може присвоюватися музичним керівникам та інструкторам з фізкультури дошкільних навчальних закладів.

Відповідно до пункту 5.4 Типового положення інструкторам з фізкультури дошкільних навчальних закладів, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, може присвоюватися педагогічне звання «вихователь­методист», якщо стаж їхньої педагогічної діяльності становить не менш як 8 років та якщо вони мають найвищий тарифний розряд.

Слід звернути увагу, що педагогічне звання присвоюється за поданням керівника або педагогічної ради навчального закладу атестаційною комісією районного відділу освіти (атестаційна комісія
ІІ рівня) педагогічним працівникам, які здійснюють науково­методичну і науково­дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково­методичними установами або професійними об’єднаннями викладачів вищих навчальних закладів І­ІІ рівня акредитації, закладів післядипломної освіти.



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Скачати листівки

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструйтеся й отримайте СВЯТКОЛИКИ!

Скоро у Вас і всіх освітян України професійні свята:

• 27 вересня — Всеукраїнський день дошкілля

• 1 жовтня — День працівників освіти

Перейдіть до розділу «Вітальні листівки» і заберіть свої подарунки!

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль