Чи може соціальний педагог бути класним керівником

986

Запитання

Запитання читача: «Чи може соціальний педагог бути класним керівником і не викладати предмет у своєму класі? В яких законодавчих актах це прописано?»

Відповідь

Класних керівників призначає директор закладу загальної середньої освіти (п. 82 Положення про загальноосвітній навчальний заклад).

МОН у своєму листі від 27.11.2015 N 1/11-17228 зауважує:

  • класне керівництво — це виконання обов’язків педагогічного працівника системи загальної середньої освіти, а не окрема посада.

Докладніше питання класного керівництва врегульовані Положенням про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти. Для відповіді застосовні дві його норми:

пункт 2.1

пункт 2.2

обов’язки класного керівника покладаються

⇒ на педагогічного працівника навчального закладу системи загальної середньої освіти, який:

  • має педагогічну освіту (або відповідну професійну освіту) та професійно-педагогічну підготовку
  • здійснює педагогічну діяльність
  • фізичний і психічний стан здоров’я якого дозволяє виконувати ці обов’язки

► директором навчального закладу на:

  • педагогічного працівника
  • досвідченого майстра виробничого навчання

► за згодою педагога

< не можуть бути припинені до закінчення навчального року >

У початкових класах класне керівництво здійснює вчитель початкових класів (п. 2.3).

Більше обмежень немає…



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини
Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
Для реєстрації потрібно лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль