text
Педрада

Хто приймає на роботу вчителів та інших педагогічних працівників

  • 20 жовтня 2017
  • 3905

Запитання

Хто має приймати на роботу вчителів та інших педагогічних працівників до закладу загальної середньої освіти?

Відповідь

Працівників на роботу до закладу загальної середньої освіти приймає його керівник.

У частині 2 статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту» (у редакції від 28.09.2017) визначено:

повноваження керівника закладу загальної середньої освіти

щодо категорій працівників

  • призначати на посади
  • звільняти з посад
  • оголошувати конкурси на вакантні посади
  • заступник керівника
  • педагогічні працівники
  • інші працівники

Отже, з набранням чинності Законом України «Про освіту» керівник закладу освіти вирішує:

  • питання прийняття/звільнення з роботи працівників
  • інші питання, пов’язані з трудовими відносинами.
Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль

Зареєструймо наші взаємини!

І я Вам подарую цілий світ освіти:
  • допомагатиму розв’язати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

Портал «Педрада»

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
Реєстрація за хвилину!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль