На підставі чого оплачують корекційно-розвиткові заняття

17 листопада 2017
7277
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Який документ є підставою для оплати проведених у закладі загальної середньої освіти корекційно-розвиткових занять чи наданих послуг?

Відповідь

Кабмін постановою від 15.11.2017 № 863 вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затв. постановою КМУ від 14.02.2017 № 88.

Пункт 6 Порядку та умов доповнено абзацом:

  • «Оплата за проведені (надані) корекційно-розвиткові заняття (послуги) здійснюється щомісяця на підставі актів приймання проведених (наданих) корекційно-розвиткових занять (послуг) (додаток 4)»

АКТ приймання проведених (наданих) корекційно-розвиткових занять (послуг) У додатку 4 до Порядку та послуг наведено АКТ приймання проведених (наданих) корекційно-розвиткових занять (послуг), що і є підставою для оплати.
 

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати