Чи зараховують педагогічний стаж на посаді заступника директора

5 грудня 2017
2541
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи зараховують роботу на посаді заступника директора загальноосвітнього навчального закладу з навчально-методичної роботи до педагогічного стажу для виплати надбавки за вислугу років?

Відповідь

Абзацом першим пункту 2 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затв. постановою КМУ від 31.01.2001 № 78, передбачено:

► до стажу педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років педагогічним працівникам зараховується час роботи на посадах

⇒ передбачених Переліком, затвердженим постановою КМУ від 14.06.2000 № 963

До таких посад відповідно до Переліку належать і посади заступників керівника з роботи:

  • навчальної
  • виховної
  • навчально-виховної
  • методичної
  • виробничої
  • навчально-методичної
  • навчально-виробничої.

З огляду на це час роботи на посаді заступника керівника ЗНЗ з навчально-методичної роботи зараховують до педагогічного стажу для виплати надбавки за вислугу років.

З відповіді Антоніни КЛИМЕНКО,
начальника управління соціально-економічного захисту
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати