Чи можна готувати дітям омлет у дошкільному закладі

15 березня 2018
414
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна готувати в закладі дошкільної освіти омлет для харчування дітей?

Відповідь

Інструкція не забороняє готувати омлет у закладі освіти.

Головне — це:

  • мати затверджену картку-розклад страви
  • дотримувати:

    – умов зберігання продуктів харчування

    – технології приготування страви.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Перш ніж готувати омлет, яйця курячі свіжі слід:

  1. замочити на 30 хв у 2%-вому розчині питної соди
  2. промити проточною водою.

На це вказано в п. 4.19 гл. 4 Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладі.

Омлет випікати в духовій шафі за температури +180… +200 °С до готовності. Висока температура знищує патогенні мікроорганізми та забезпечує бактеріо­логічну безпеку готових страв.

З відповіді «Післясмак вебінару з організації харчування в закладі дошкільної освіти» Ольги ЧИКАЛО,
головного спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зауважте!

Щоб проглянути запис вебінар «Як організувати харчування в дошкільному закладі — не теорія, а практика», достатньо лиш зареєструватися

Е-журнал «Медична сестра дошкільного закладу» можна читати безплатно 3 дні, взявши демо-доступ

Взяти демо-доступ до журналу і читати безплатно 3 дні