Чи можна зменшити кількість порцій для дітей на вечерю

15 березня 2018
73
Середній бал: 5 із 5

Запитання

Чи можна зменшити кількість порцій на вечерю, якщо дітей закладу дошкільної освіти забирають на гуртки?

Відповідь

Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладі не передбачає зменшувати кількість порцій на вечерю.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Батьки сплачують за дні, у які дитина відвідує заклад освіти, тобто за повний день (п. 2.9 гл. 2 Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затв. наказом МОН від 21.11.2002 № 667).

Якщо дитина зазвичай перебуває в закладі освіти цілий день, а батьки лише раз на тиждень забирають її на гуртки, й вона не вечерятиме, то вечерю розподіліть на присутніх у групі дітей.

З відповідей «Післясмак вебінару з організації харчування в закладі дошкільної освіти» Ольги ЧИКАЛО,
головного спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зауважте!

Щоб проглянути запис вебінар «Як організувати харчування в дошкільному закладі — не теорія, а практика», достатньо лиш зареєструватися

Е-журнал «Медична сестра дошкільного закладу» можна читати безплатно 3 дні, взявши демо-доступ

Взяти демо-доступ до журналу і читати безплатно 3 дні