Чи всі відходи зазначати в Зошиті обліку відходів

15 березня 2018
2908
Середній бал: 5 із 5

Запитання

У Зошиті обліку відходів зазначати всі відходи чи лише ті, що перевищують стандартні?

Відповідь

У Зошиті обліку відходів зазначайте усі відходи:

  • і ті, що перевищують стандартні
  • і ті, що менші за них.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Додаток 6 до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладі містить перелік продуктів харчування, інформацію про відходи яких слід вносити до Зошита.

Якщо до закладу освіти надходять продукти харчування, яких немає в додатку, керуйтеся пунктом 1.21 глави 1 Інструкції.

Також до Зошита вносьте відходи до другої термічної обробки риби, м’яса, які використали для котлет, биточків та інших страв.

З відповідей «Післясмак вебінару з організації харчування в закладі дошкільної освіти» Ольги ЧИКАЛО,
головного спеціаліст відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Зауважте!

Щоб проглянути запис вебінар «Як організувати харчування в дошкільному закладі — не теорія, а практика», достатньо лиш зареєструватися

Е-журнал «Медична сестра дошкільного закладу» можна читати безплатно 3 дні, взявши демо-доступ

Взяти демо-доступ до журналу і читати безплатно 3 дні